فروش در مارتیس

آیا تا به حال به ایجاد یک وب سایتی که از طریق آن بتوانید هم محصولات خود را بفروشید و هم به دیگران این فرصت را بدهید تا در سایت شما محصولات خود را به فروش برسانند فکر کرده اید؟ به نظر شما مزیت اینگونه وب سایت ها چه خواهد بود؟ در این مطلب می خواهیم بدانیم وب سایت چند فروشندگی چیست و از چه ویژگی هایی برخوردار است؟ با ما همراه باشید.

وب سایت چند فروشندگی چیست و چه مزایایی دارد؟

وب سایت چند فروشندگی در واقع وب سایتی است که برای فروش محصولات توسط چند فروشنده طراحی شده است. به این صورت که شما وب سایتی برای فروش محصولات خود ایجاد می کنید، اما به دیگر کاربران نیز اجازه می دهید محصولات خود را در سایت شما به فروش برسانند.

این کار برای شما می تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد. اول از همه اینکه به رشد سریع وب سایت و کسب و کار آنلاین شما کمک می کند، چرا که فروشندگان دیگر هم برای کسب درآمد خریداران خود را به سمت فروشگاه شما هدایت می کنند. بنابراین این افراد می توانند به مشتریان آینده محصولات شما نیز تبدیل شوند، ضمن این که خودتان قادر خواهید بود محصولات دیگری را نیز برای فروش در وب سایت قرار دهید و از این طریق کسب و کار خود را گسترش دهید.

اما مزایای وب سایت چند فروشندگی فقط به این ها خلاصه نمی شود. یکی دیگر از مزیت های مهم این وب سایت ها، دریافت کمیسیون از فروشندگان دیگر است. به این صورت که کاربر محصول خود را با یک قیمت مشخص برای فروش در وب سایت شما قرار می دهد. پس از هر بار فروش این محصول درصدی از سود آن به شما تعلق می گیرد. تا زمانی که فروشنده درخواست تسویه حساب بدهد این مبلغ درون وب سایت شما باقی می ماند، سپس شما با کسر درصد فوق مابقی را به حساب فروشنده واریز می نمایید.